Привітання мамі з днем народження від дочки своїми словами

Кохана моя, дорога, мила мама! Вітаю тебе з твоїм днем, з днем твого народження! Я тобі неймовірно вдячна за все, що у мене є, за твоє терпіння, за ніжність, турботу і чуйність, за розуміння і безмежну любов, яка взаємна і не менш безмежна. Нехай здоров’я буде міцним, робота – успішною, натхнення – невичерпним, а настрій – завжди на висоті! З днем народження!

Матуся моя, прийми мої найщиріші вітання! З Днем Народження тебе! Ти найдорожче, що є у мене в життя! Я тобі вдячна за все, що ти для мене зробила. З самого першого дня мого життя ти була поруч. Коли мені було погано, ти втішала мене. Коли мені було добре, ти розділяла зі мною цю радість. Сьогодні твій день Народження і я хочу тобі побажати, в першу чергу, кам’яного здоров’я, щоб жодна зараза до тебе не дісталася! Хочу побажати тобі терпіння! Нехай тебе завжди супроводжує щастя! Нехай тобі кожен день посміхається Сонечко! Я тебе люблю і вітаю від щирого серця!

З днем народження, матусю кохана,

У цей день хочу тобі сказати,

Що ти у мене – неповторна,

Допомогла ти мені стати розумнішими.

Добра, гарна, гарна,

Втілення жіночої краси.

Щоб тебе сумі не турбували,

Нехай твої збуваються мрії!

Матуся рідненька – ти найгарніша!

Ти сама кохана, ти сама мені мила!

Слова ці правдивіше тобі я прошепочу,

Привітати з днем народження, я так тебе хочу.

Хай серце не засмучується, ти не журися, рідна,

Що донька далеко, так часто від’їжджає.

Люблю тебе як колись, ще дужче люблю –

Посмішку щиру в своїй душі зберігаю!

Дивіться також:  Щиросердечні вітання мамі з днем народження у прозі

Мамо моя дорога, бажаю тобі завжди залишатися тим еталоном жінки, яким ти завжди для мене була. Нехай твої очі сяють щастям, хай зморшки з’являються тільки від сміху. І нехай впевненість у тому, що ти самий потрібний, важливий і дорогий для мене людина, ні на секунду не слабшає. З днем народження, рідна моя!