Привітання мамі з днем народження від дочки своїми словами

Кохана моя, дорога, мила мама! Вітаю тебе з твоїм днем, з днем твого народження! Я тобі неймовірно вдячна за все, що у мене є, за твоє терпіння, за ніжність, турботу і чуйність, за розуміння і безмежну любов, яка взаємна і не менш безмежна. Нехай здоров’я буде міцним, робота – успішною, натхнення – невичерпним, а настрій – завжди на висоті! З днем народження!

Матуся моя, прийми мої найщиріші вітання! З Днем Народження тебе! Ти найдорожче, що є у мене в життя! Я тобі вдячна за все, що ти для мене зробила. З самого першого дня мого життя ти була поруч. Коли мені було погано, ти втішала мене. Коли мені було добре, ти розділяла зі мною цю радість. Сьогодні твій день Народження і я хочу тобі побажати, в першу чергу, кам’яного здоров’я, щоб жодна зараза до тебе не дісталася! Хочу побажати тобі терпіння! Нехай тебе завжди супроводжує щастя! Нехай тобі кожен день посміхається Сонечко! Я тебе люблю і вітаю від щирого серця!

З днем народження, матусю кохана,

У цей день хочу тобі сказати,

Що ти у мене – неповторна,

Допомогла ти мені стати розумнішими.

Добра, гарна, гарна,

Втілення жіночої краси.

Щоб тебе сумі не турбували,

Нехай твої збуваються мрії!

Матуся рідненька – ти найгарніша!

Ти сама кохана, ти сама мені мила!

Слова ці правдивіше тобі я прошепочу,

Привітати з днем народження, я так тебе хочу.

Хай серце не засмучується, ти не журися, рідна,

Що донька далеко, так часто від’їжджає.

Люблю тебе як колись, ще дужче люблю –

Посмішку щиру в своїй душі зберігаю!

Дивіться також:  Зворушливі поздоровлення з днем народження мамі своїми словами

Мамо моя дорога, бажаю тобі завжди залишатися тим еталоном жінки, яким ти завжди для мене була. Нехай твої очі сяють щастям, хай зморшки з’являються тільки від сміху. І нехай впевненість у тому, що ти самий потрібний, важливий і дорогий для мене людина, ні на секунду не слабшає. З днем народження, рідна моя!