Привітання з днем народження мамі з гумором у прозі

Мій дорогий маман, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі бути красивою, як метелик, реактивної, як бабка, веселою, як бджілка, унікальною, як божа корівка. Мамуль, нехай життя твоє буде квітучою і пахучої, немов чудовий квітка, солодкою і смачною, наче липовий мед.

Матусю люба, вітаю тебе з днем народження. Я тобі бажаю бути господарської, як Попелюшка, красивою і чарівною, як Білосніжка, забавною і мрійливої, як Русалонька, сміливою і веселою, як Рапунцель, величною і неповторною, як принцеса на горошині!

Матусю моя дорога, з днем народження тебе вітаю. Бажаю отпадного настрою і суперского везіння, бажаю не втрачати своїх надздібностей, бути завжди від щастя в невагомості. Будь самою бажаною і коханою, загадковою, карколомної і чарівною.

З днем народження, молода мама! Бажаю з легкістю і витонченістю справлятися з труднощами, знаходити для себе час, радувати і балувати рідних своєю турботою, виростити гідне потомство, бути прикладом, а також не забувати веселитися, з гумором ставитися до життя, робити далеке близьким, а неможливе – можливо. Подарунків, святкового настрою, добра і любові головного скарбу!

Свою улюблену і любу матусю я вітаю з Днем Народження! Мамулик, бажаю тобі здоров’я, краси, різних цікавих поїздок, нових зустрічей з різними людьми. Бажаю, щоб твоє життя кипіло і вирувало, а ти була щаслива! Ще раз з Днем Народження!

Дивіться також:  Оригінальні привітання мамі з днем народження у прозі