Короткі привітання з днем народження дівчині своїми словами

Хочу побажати тобі щасливий лотерейний квиток! Нехай він зробить тебе щасливою, багатою, вільною і незалежною!

З днем народження вітаю тебе, моя чудова і чудова подруга. Бажаю тобі насиченою молодості і яскравих вражень, щасливих моментів і чарівних миттєвостей, приголомшливих ідей і вічної краси, безсумнівною удачі і світлої любові.

Вітаю з днем народження моя чудова, але вже колишня дівчина. Дорога, я тобі хочу побажати безсумнівного щастя у твоєму житті і високих польотів душі, незламного успіху у твоїх справах і творчого натхнення, щирої радості в твоїй душі і світлої удачі на дорозі.

Сьогодні свято у самої чарівної дівчини! У найпривабливішою і найкрасивішою, у моєї коханої! Я вітаю тебе від усієї душі, хочу подарувати весь світ, але він не гідний тебе, хочу подарувати тобі всі зірки, але вони тьмяно світять, порівняно з блиском твоїх очей. Подарую я тобі своє життя, хоча вона і так вже давно в твоїх руках!

Ти фатальна, ти прекрасна! Я слів не можу підібрати, щоб описати тебе, моя королева! Дозволь привітати тебе з днем народження! З днем, коли ти прийшла у цей світ і прикрасила його, зробила темне світлим, а непоказне яскравим! Я люблю тебе і молю тільки про одному – будь завжди поруч!

Дивіться також:  Оригінальне привітання з днем народження дівчині своїми словами