Побажання спокійної ночі своїми словами

Мій самий потрібний людина, хочу побажати тобі спокійної ночі! Нехай в країні мрій тебе обійме нега і умиротворення. Пухнастих тобі снів з казковими пригодами. Обожнюю тебе, мій найулюбленіший!

Твої очі для мене океан. Твоя душа для мене безодня. Сьогодні я засинаю з думками тільки про тебе. Я бажаю, що б Морфей подарував тобі самі барвисті і яскраві сновидіння, що б всі турботи та негаразди забрав минає день і твої думки очистилися, що б твій напружений мозок розслабився і добряче відпочив.

Сьогодні був неймовірний, веселий, насичений, цікавий і дуже насичений день! Ти мене підкорив! Спокійної ночі, улюблений і дякую за все!

Сьогодні така чудова ніч. Зірки такі яскраві як твої очі. Місяць така величезна і прекрасна. Я лежу в ліжку і думаю про твої поцілунки. Я хочу до тебе в ліжечко, що б зігріти тебе обійняти, щоб ми засипали поруч і прокидалися. А поки це неможливо, я хочу, щоб ти думав про мене перед сном і шлю тобі свій самий ніжний поцілунок.

Мій солодкий, мій любий, мій дорогий, бажаю тобі спокійної ночі. Хай сон твій буде кріпимо і казковим, нехай він наповнить тебе новими силами, бадьорістю і великим ентузіазмом. Бажаю з ранку встати з тієї ноги, зарядитися позитивним настроєм та незламним бажанням перевертати гори.

Улюблений мій чоловік, хочу побажати тобі доброї і спокійної ночі. Найбільш приємних і солодких сновидінь. Прекрасного самопочуття і прекрасної похмурої млості від вечірнього спокою і умиротворення. Люблю тебе, обіймаю і міцно дорожу!

Коли я закриваю очі, то уявляю, що ти зараз поруч зі мною під моїм теплою ковдрою, ніжно мене обіймаєш… На душі стає тепло, а на обличчі зависає посмішка… добраніч, мій кошеня! Здорово, що ти у мене є!

Дивіться також:  Побажання спокійної ночі дружині своїми словами

Побажання спокійної ночі дівчині своїми словами

Спокійної ночі, добра, мила, ніжна. Бажаю, щоб і твій сон був чарівним, барвистим, добрим і прекрасним, бажаю відмінно виспатися і прокидатися в хорошому настрої, бажаю в завтрашньому дні стільки іскорок щастя і удачі, скільки зірок у нічному небі.

Доброї ночі, моя кохана дівчина! Нехай зірки своїм ніжним сяйвом тебе гладять по обличчю, а багатолика темрява ніжно вкриває тебе, оберігаючи від поганих снів. Нехай яскравий місяць забере всю втому і дрібні турботи, щоб ти прокинулася з чудовою посмішкою вранці, переповнена натхненням!

Ти моє тяжіння, ти моє натхнення, ти мій найкращий подарунок житті, ти мій скарб! Буду берегти тебе кожну ніч! Добраніч, кохана!

Добраніч, люба. Бажаю в своїх снах відправитися в світ солодкої мрії, неземних почуттів і відчуттів щастя. Нехай ця ніч подарує чудовий відпочинок для тіла і душі, нехай зірки і місяць намалюють ніжну посмішку на твоєму обличчі.