Прикольні поздоровлення сестрі з днем народження своїми словами

Привітаю тебе, сестричко, з днем народження. Побажаю, щоб жилося так, як шейху в Еміратах, щоб мріялося так, як царівну з казки, щоб у житті була персональна золота рибка, а на обличчі завжди була посмішка на всі 32.

Сестричка, ти все краще і краще з кожним роком, ти завжди квітуча, не дивлячись на пору року за вікном. Тому, бажаю тобі бути такою ж чистою, як сніжна зима, такий же неймовірно ніжною, як добра весна, бути такою ж теплою для всіх, як сонячне літо і, звичайно ж, казково багатої, як золота осінь.

Моя улюблена сестричка, сонечко моє і радість, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі жити довгим, доброю і веселою життям, без страхів, жалю і образ. Бажаю досягати великих успіхів у своїх заняттях і захоплення. Бажаю зберігати свою дивну зовнішню і внутрішню красу, бути здоровою, коханою і найщасливішою.

Моя мила сестричка, твій брат тебе від усієї душі вітає. Рідна, в твій день народження хочу побажати постійного розквіту і життєвого натхнення. Сестра, завжди слідуй за покликом свого серця, прагни до своїх бажань і вір в свої мрії, не подвергайся страхам і сміливо роби те, що подобається. Будь щаслива, рідна.

Сестричка, вітаю тебе з днем народження! Бажаю, щоб твоє життя було бурхливим, щасливою, стрімкою і наповненою різноманітними надзвичайними подіями, подорожами, сміхом, чудовим настроєм, щирими почуттями, любов’ю і достатком. Будь собою, чаруй своєю красою, посмішкою і сміхом!

Дивіться також:  Жартівливе привітання з днем народження сестрі у прозі