Привітання з 23 лютого своїми словами

Сьогодні є відмінний привід, щоб привітати наших дорогих чоловіків. Подякувати їм за мужність, сміливість, неперевершене благородство і великодушність. Побажати нових перемог, виконання бажань і вічної молодості!

З морозною свіжістю приходить до нас доблесний чоловічий свято, і з величезною радістю ми в цей день вітаємо вас, чоловіки. Зичимо свіжих ідей і мудрих думок для творчості і праці, для мирного творення, бажаємо вам здоров’я і бадьорості для прекрасної, довгої і квітучою життя, а ще оптимізму і віри для радості і мрії, для любові і щастя.

Честь і відвага – це не просто слова. І ми віримо, що тяжкий побут, ані підступний криза, ні повсякденна рутина не зможуть знищити ці якості в наших чоловіках. І, якщо потрібно, ви завжди встанете на захист своєї родини, свого дому, своїх близьких і своєї країни. І тому бажаємо вам сили і мужності, витривалості і рішучості, удачі, любові і щастя. І нехай завжди над вами і вашим будинком світить мирне ясне сонце. Зі святом, дорогі чоловіки! З 23 лютого!

Багато говорять, що жінки дуже слабкі і безпорадні, найчастіше це правда. Адже за вашою спиною можна не боятися нічого і це дає можливість нам бути такими жіночними. Зі святом, з 23 лютого чоловіки!

Чудові чоловіки, вітаю вас з 23 Лютого. Бажаю не втрачати бадьорості сил і твердості характеру, бажаю завжди стояти на захисті своїх сімей і своїх принципів, бажаю ніколи не проявити боягузтво або страху, бажаю в будь-яких ситуаціях залишатися справжніми чоловіками, володіють всіма якостями героя і доблесного лицаря.

З Днем захисника Вітчизни! Нехай на вашому життєвому шляху зустрічаються тільки хороші і щирі люди, друзі будуть справжніми, а улюблені люди – вірними і відданими. Міцного здоров’я, стабільності і спокою. Оберігайте свій сімейних вогнище від злих помислів різних бід.

Дивіться також:  Привітання з 23 лютого у прозі

На календарі 23 Лютого, а значить, настав справжній чоловічий свято! Ми вітаємо Вас, наші улюблені захисники. Бажаємо відмінної форми, бадьорості духу, стабільності, духовної рівноваги і всіх радощів життя!

23 лютого ми вшановуємо мужність та силу, сміливість і мужність наших чоловіків. Зі святом вас, рідні! Нехай не затьмарять ваших днів тяготи і позбавлення, печалі і проблеми, нехай осявають ваш шлях промені радості і оптимізму, зірки удачі і любові. Нехай мирне небо дарує вам надію, посмішки милих дам – натхнення, а характер і впертість приводять до перемог.

Дорогі захисники! Прийміть поздоровлення з 23 лютого, з самими щирими та добрими побажаннями удачі, впевненості і мужності. Нехай ваші очікування хорошого завжди збуваються, а сумніви розсіюються, як туман в променях сонця, нехай ваші мрії не закінчуються, а стають все яскравіше і більш насиченою, а любов живе в серцях вірна і взаємна.