Привітання з 23 лютого у прозі

Чоловікові в цей чудовий день можу побажати життя, гідного гордого польоту орла, який досягає своєї мети, не озираючись на дрібних птахів, і в будь-якій ситуації долає всі перешкоди. З Днем захисника Вітчизни!

Вітаю з Днем захисника Вітчизни і від щирого серця хочу побажати зберігати спокій і впевненість у будь-якій життєвій ситуації, робити красиві і добрі вчинки, берегти і міцно любити своїх рідних, дбати про майбутнє і з успіхом досягати великих висот.

23 лютого я вітаю не просто захисника, вірного даній клятві, але і дуже хорошої людини, вірного друга! Прийми мої вітання, адже ти гідний за свою службу найвищих похвал! Я щиро бажаю тобі щастя й удачі, міцного здоров’я та справжнього кохання!

Шановні чоловіки, вітаємо вас із Днем захисника Вітчизни! Бажаємо, щоб вам ніколи не довелося воювати за мир. Щоб тільки єдність і спокій було в нашій країні. Величезного добробуту, матеріального достатку, реалізації в улюбленій справі, родинного тепла, дружнього підмоги у всіх починаннях. Зі святом!

Нехай в твій бік жінки стріляють оченятами, нехай воюють за твою увагу, використовуючи всю важку артилерію: красу, розум і тепло душі. Ну а твоя броня нехай буде пробита кращою з представниць жіночої статі. І нехай штаб-квартирою вашого союзу буде двоповерховий особняк. З чоловічим святом!

З 23-їм лютого вас, чоловіки! Бажаємо вам здорових органів і накачаних м’язів, віртуальних боїв і реальних перемог, вірних друзів та довгоногих подруг, крутих машин і прямих доріг, теплих країн і холодного розуму, легких завдань і геніальних ідей, веселого настрою, палаючої пристрасті, постійного везіння і нескінченного щастя.

Сьогодні я хочу привітати сильну половину людства з 23 лютого. Дорогі чоловіки, сміливо крокуйте до своїх цілей, не бійтеся перешкод, будьте щасливими і здоровими. А досягти всього вам допоможе тендітна, але мудра і красива жінка, яка надихне і підтримає у важку хвилину. Постарайтеся захищати не тільки батьківщину, а й своїх дам, бути для них підмогою і міцним плечем і будьте щасливі!

Дивіться також:  Привітання з 23 лютого своїми словами

Дорогий захисник! Сердечно вітаю з твоїм святом! Бажаю щастя і здоров’я. Нехай удача стане твоєю дороговказною зіркою! Будь Чоловіком з великої літери, справжньою опорою для близьких! Ніколи не здавайся і йди тільки вперед!

У день захисника Вітчизни, всі жінки несуть почесний караул, охороняючи спокій своїх чоловіків, які в свою чергу бережуть всіх захищаючи свою країну. Дорогі захисники, майбутні захисники, від імені всіх жінок вітаю вас з цим урочистим святом.

Всіх справжніх чоловіків з днем захисників вітчизни. І бажаю, щоб кожен чоловік міг під мирним небом у любові народити здорового сина, у згоді побудувати затишний будинок, і в радості посадити цілий сад біля нього. І щоб ніколи не довелося вам брати в руки зброю, захищаючи свою родину і своє житло. Миру вам любові і щастя.

Привітання чоловіків з 23 лютого у прозі

Дорогі чоловіки! Сьогодні, в День Червоної Армії, хочемо привітати вас і побажати вам багато червоного кольору: червоних слів і червоних думок, червоної зорі і червоного дня, червоного літа і червоної любові, червоної радості і червоного сміху, красну дівицю і червоний лімузин, червоних свят і багато червоного вина на столі!