Свіжі 52 ідеї що подарувати Дочці на День Народження по роках

Часто питання «що подарувати дочці на День народження» стає справжньою проблемою, адже передбачити реакцію дівчинки, будь їй 3 роки або 18 років, зовсім не просто.

Прийняти правильне рішення і зробити свято незабутнім для іменинниці допоможуть рекомендації та готові списки подарунків нижче.

ТОП 52 ідеї що можна подарувати Дочці на День Народження

Вибираючи подарунок для дочки на День Народження на 2-3 роки або 4-5 років, багато батьків перебувають у впевненості, що чітко знають потреби своєї дитини і не помиляться з вибором, адже вони проводять з дитиною весь час і в курсі її переваг.

Однак може виявитися так, що у дівчинки не було до цього тієї чи іншої іграшки, і вона просто не могла висловити зацікавленість даним предметом.

Що подарувати дочці на 3, 4, 5, 6 років

У цьому віці дівчинка починає осмислено пізнавати світ. Вона вже знає, що їй подобається і може розповісти про свої уподобання.

Дівчаткам 3-6 років краще вручати подарунки для ігор, творчості, а також розвиваючі іграшки або практичні речі.

 

 • Розвиваючий килимок з підвісними іграшками (краще, якщо вони будуть яскравими і видавати якісь звуки – гриміти, дзвеніти, шелестіти і т. д.);
 • Великі м’які кубики;
 • Пальчикові фарби;
 • Кінетичний пісок;
 • Музичний нічник-проектор зоряного неба;
 • Іграшки для купання у вигляді качечок, морських зірок, рибок, морських котиків і т. д.;
 • Гумовий стрибунець у вигляді ослика, оленя, коники та ін;
 • Беговел або толокар (велосипед або машина, відповідно, які приводяться в рух, коли дитина відштовхується ніжками від землі);
 • Розвиваючий центр;
 • Дитячий музичний інструмент;
 • Золоті сережки або підвіска на пам’ять про батьків на все життя.

 

Ігровий будиночок для дівчинки

Дивіться також:  ТОП 130 ідей ідеальних подарунків чоловікові Діві, Поради

Ігровий будиночок – намет, яку можна встановити вдома або на свіжому повітрі. Ідеальний подарунок для дівчинки, яка вміє повзати або вже впевнено ходить – такий будиночок сподобається як дітям, так і дітям дошкільного віку. Можна підібрати складні або надувні варіанти, а також будиночки з гіркою або тунелем для лазіння. Вибираючи подарунок, орієнтуйтеся на розміри предмета – чим старша дитина, тим просторіше повинно бути приміщення.

Навчальний комп’ютер або планшет

З таким подарунком можна не тільки добре провести час, але і придбати багато нових знань. Навчальні комп’ютери та планшети для дітей обладнані різними функціями, за допомогою яких в ігровій формі можна вивчати букви і слова, цифри і фігури, а також слухати мелодії і грати на піаніно. Такий подарунок обов’язково сподобається допитливою дівчинці – він допоможе підготуватися до школи або просто розширити кругозір дитини.