ТОП-44 ідеї що подарувати Вихователю +26 подарунків та Поради!

Замовте календар з спільними фото групи і вихователя. Це буде оригінально і приємно.Поцікавтесь проблемами садка. Ваша допомога може виявитися найкращим подарунком.

Якщо вибираєте подарунки кільком вихователям, віддавайте перевагу презентів рівної вартості. І не забудьте про помічників – адже їхня допомога неоціненна. Саме няні витирають малюкам носики і попки, плетуть косички і надягають білизну. Буде чесно, якщо нянечка отримає гідний подарунок.

Необов’язково, щоб презент був практичним. Хороший подарунок радує, створює атмосферу свята, тепла і затишку. Виберіть річ, яка принесе тактильну радість, налаштує на позитив: декоративну подушку, пухнастий плед, красива кімнатна рослина.

На випускний доречно піднести більш дорогий подарунок – наприклад, кавоварку. Доповніть цей корисний, але прозаїчний подарунок сентиментальним «Щоденник пам’яті».

Нехай кожна родина заповнить сторінки малюнками, фото, словами вдячності та добрими побажаннями. Сюрприз запам’ятається на довгі роки.

Що краще не дарувати вихователів у садку

Багато батьків упевнені, що простіше вручити вихователю гроші: не треба ламати голову і шукати хороший подарунок. Але не кожен зрадіє такому презенту – грошові заохочення персоналу можуть бути заборонені договором. Ви поставите педагога в незручне становище.

  • Дорогі подарунки доречно підносити на ювілей або випускне свято.
  • Не варто дарувати педагогу особисті речі, які підбирають на свій смак: косметику, парфуми, одяг.
  • Не можна вручати алкоголь. Подарувати пляшку вина вихователю – неетично.
  • Прикраси теж не кращий подарунок: біжутерія може не сподобатися, а золото та дорогоцінні камені – занадто дорого і не завжди доречно.
  • Не даруйте педагогу книги по саморозвитку з категорії «як навчитися любити дітей», «як стати краще», «як бути добрішими». Це може сприйматися як натяк на вади в характері або недостатній професіоналізм. Образливим подарунком може виявитися видання в дусі «як стати красивою» або «Ефективні дієти».
Дивіться також:  62 ідеї Що подарувати Чоловікові на 55 років + ще 22 подарунка та Поради

Висновок

Робота вихователя в дитячому саду – відповідальна і непроста. Вибирайте презент з почуттям поваги і вдячності, підійдіть до процесу творчо – ваш знак уваги принесе лише приємні емоції.

Дарувати чи не дарувати – кожен вирішує сам. Вручайте з душею, а не «для галочки». І пам’ятайте – ставлення вихователя до вашої дитини визначають зовсім не подарунки.