ТОП 88 ідей що подарувати Мамі на 60 років + 34 Подарунка та Поради

Орхидариум в додекаэдре. Скляний многогранник, в якому перебувають живі квіти орхідеї, мохи, сукуленти. Простий у догляді, займає мало місця, виглядає яскраво і незвично. Оригінальний подарунок від дітей, який однозначно здивує маму, і викличе море захвату і подиву.

Проектор океанських хвиль. Турбота про дітей і онуків, домашні справи, захоплення, все це забирає енергію і сили у людини у віці. Для бадьорості та енергії необхідний хороший відпочинок і релакс. Рух океанських хвиль розслабить і заспокоїть будь-якої людини, дасть спокійно полежати «на дні», спостерігаючи за хвилями.

Іригатор порожнини рота. Якщо все ще не знаєте, який подарунок зробити мамі 60 років, сміливо купуйте цей девайс. З віком ясна стають дуже чутливими, іригатор допоможе якісно очистити ротову порожнину і десна.

Всі моделі діють однаково, єдине можна вибрати додаткові насадки. Такий презент порадує маму, яка стежить за своїм здоров’ям.

Сонячний акумулятор. Презент дуже потрібний, адже тепер у матусі під рукою завжди буде додаткове джерело енергії, і вона зможе заряджати смартфон на дачі або в дорозі.

Пам’ятні презенти, які можна подарувати мамі на 60-річний ювілей

Сім’я займає особливе місце в житті кожної жінки, особливо у такому віці. Найчастіше зрілі дами набагато більше цінності надають речам, що нагадує про близьких, ніж дорогим і модним презентів.

Нагадувати мамі про своє кохання кожен день можна за допомогою наступних подарунків:

Родословная книга. Якщо у вас є час і можливість, можна спробувати зібрати якомога більше інформації про членів вашої родини, навіть найвіддаленіших, відшукати їхні фотографії та відобразити отриману картину в спеціальному виданні.

Прикрасою такої книги стане дорогою палітурка зі шкіри або текстилю. Не забудьте залишити місце для майбутніх представників роду.

Дивіться також:  ТОП 102 Нові ідеї що подарувати нареченій і Що краще не дарувати

Фотоколаж чи фотокнига. Перший варіант є досить бюджетним, тому доведеться по кишені будь-якому дарувальнику. З отриманих знімків слід скласти красиву композицію, а зробити картину завершеною допоможе стильна рама.

Фотокнига обійдеться дорожче, але зате замовнику запропонують масу способів її оформлення. І в тому, і в іншому випадках орієнтуйтеся на фотокартки, де вдало вийшла винуватиця торжества.

Сімейний фільм. Це може бути збірник добрих слів та побажань від самих близьких, доповнений фотографіями ювілярки. Зробити відео більш зворушливим допоможуть спогади дітей про молодій мамі і визнання їй у коханні.

Постільна білизна з фотопринт. Якщо вам здається, що подарувати мамі на ювілей 60 років постільні приналежності занадто банально, замовте виготовлення комплекту з сімейними фотографіями.