Тост другу на день народження своїми словами

Сьогодні, піднімаючи наші келихи на честь дня народження нашого друга. Хочеться від щирого серця побажати йому великий і твердої віри, тому що якщо сильно у щось вірити, це обов’язково здійснитися. Та ще й так, що навіть краще, ніж можна було собі уявити! За віру в себе!

Друже, з Днем народження! Бажаю, щоб у твоєму житті все було класно, офігенно, ништячно, опупенно, коротше так, що звичайними словами не передати, щоб ти по життю кайфував, плентався, млів… загалом, живи і будь щасливий кожен день, кожну годину і кожну хвилину!

Справжніх друзів у житті буває мало, тому що справжня дружба вимагає насправді великих зусиль, причому з обох сторін. Її легко зруйнувати і дуже важко відновити. Я хочу підняти свій келих за нашого іменинника і сказати, що він справжній друг з великої літери. Так залишайся ж таким і надалі!

Я хочу підняти цей келих за нашого іменинника, справжнього друга і вірного товариша! Пам’ятай про те, що скільки б тобі не виповнилося років, все що відбувається у твоєму житті, це тільки на краще. Пам’ятай про це! Живи і будь щасливий, насолоджуйся кожною миттю, адже воно не повториться!

Дивіться також:  Тост на день народження подрузі своїми словами