Тост на день народження подрузі своїми словами

Кохана, дорога, вірна подруга! В цей день – день твого народження я хочу підняти келих вина і побажати тобі успіху в справах, успіху в любові і щоб ти прожила довге і щасливе життя. З днем народження, моя дорога!

Моя дивна, чудова, чарівна подруга, я дуже рада, що ти є в моєму житті. Це величезне щастя водити дружбу з такою людиною як ти. Сьогодні, в день твого народження, я хочу випити за те, щоб у тебе завжди все виходило, щоб ти не знала горя, і щоб твої гарні очі не бачили сліз. Нехай у твоїй душі завжди живе щастя і гармонія.

Люба моя, мила і найкраща подруга! Хочу тебе привітати з днем народження і виголосити цей тост за тебе – за мою подругу! А мої слова будуть короткі, але ємні. Хочу, щоб в тебе завжди було легке серце від любові і важкі кишені від грошей. З днем народження, подруга!

Ми з дитинства знайомі з тобою, подруга,

У стражданнях завжди допомагали один одному,

І радість, і горе весь час ділили,

І міцну дружбу роками зберігали!

Так вип’ємо сьогодні ми, в твій День народження,

За найкращу дівчину, без сумніву!

За радість, успіх, удачу в справах,

Щоб щастя ти міцно тримала в руках!

Вип’ємо за те, щоб бажання збувалися,

І все без проблем у тебе виходило!

Моя мила і кохана подруга. Бажаю тобі завжди залишатися такою ж красивою, доброю, сонячної, милу, енергійну, мудрою, розуміє, чуйною і чудовою. Нехай всі печалі, труднощі і перепони залишаться в минулому, а в сьогоденні будуть щастя, гармонія, радість. Спасибі твоїм батькам за таку чудову подругу,… І просто за таку чудову Людину з великої літери!

Дивіться також:  Тост другу на день народження своїми словами