Вітання молодятам на весілля своїми словами

Весілля – радісна подія в житті молодят. Щоб радість не покидала вас і в майбутньому, живіть в любові та злагоді. Нехай супутниками вам в сімейному житті будуть вірність, працьовитість, взаєморозуміння, і тоді в будинку запанують тепло, затишок і сонячні посмішки. Де живуть добро і взаємовиручка, там живе любов. Від душі вітаємо вас і бажаємо вам, безмежного сімейного щастя!

Секрет щастя — це увага один до одного. Щастя життя складається з окремих хвилин, з маленьких задоволень — від поцілунку, посмішки, доброго погляду, серцевого компліменту і незліченних маленьких, але добрих думок і щирих почуттів. Любов потрібна щоденна підтримка, я бажаю вам пам’ятати про це, щоб бути по-справжньому щасливими. І нехай завжди у вашому домі буде все чудово. Бережіть один одного, прагніть розуміти і прощати, разом переживати всі радості і разом долати труднощі. Нехай ваш союз буде міцним і довгим, нехай ваш дім буде наповнений дитячим сміхом, теплом і дружбою. Будьте щасливі і здорові!

Коли людина не самотній, коли нарешті знайдена його половинка, приходить час дізнатися смак щастя і знайти крила, щоб летіти хоч на край світу об руку зі своєю любов’ю! Я вітаю молодят з укладенням священного шлюбного союзу і бажаю їм щастя! Нехай для них завжди світить сонце і посміхається удача!

Сьогодні у вас народилася сім’я. Бережіть її, цінуйте і поважайте. Нехай у вашому житті буде тільки радість, нехай мрія завжди збувається. Нехай, зігріті любов’ю серця б’ються в унісон. Бажаємо яскравого горіння однієї любові, але для вас двох. Хай буде завжди ваша світлою дорога, нехай сім’я буде рукою та дружною. Рада вам і любов. Нехай надія, віра і любов будуть ваші супутницями. Всіх благ вам, радості і всього самого найкращого. Тримайтеся міцно один одного завжди, і всі біди вам будуть не страшні.

Дивіться також:  Привітання нареченій на весілля у прозі

Нехай ця весілля буде гучним і веселим. Бажаю нескінченної романтики почуттів і невгасимого щастя сімейного життя нашим чудовим молодятам.