Щиросердечні вітання в день весілля у прозі

На Землі ви зустрілися не дарма, так було зверху вирішено. Доля вас звела разом, щоб ви створили сім’ю і дбали один про одного. Щоб подарували радість життя вашим діткам, адже діти в будинку – це величезне щастя. Поважайте один одного, любіть, довіряйте. Хай у вашій оселі буде затишок і тепло. Нехай завжди лунає сміх і смачно пахне пирогами. Нехай сімейне щастя буде нескінченним, як золоте кільце, – без початку і кінця!

Принцеса наша, ти вже виросла, сьогодні на тобі весільну сукню, а, означає, що настала пора покидати рідний дім. Ми дуже щасливі, що змогли виховати таку красуню і розумницю дочка. Сьогодні твої очі сяють яскравіше всіх зірок на планеті, а посмішка освітлює весь цей зал. Поруч з тобою прекрасний чоловік, який любить тебе, піклуватися і оберігає. Нам хотілося побажати вам не тільки щастя і любові, але і справжньої мудрості. Тільки разом ви зможете стати сильною сім’єю, якій нічого не страшно. Поважайте один одного, піклуйтеся одне про одного і пам’ятайте, що ваша сила в любові та єдності. Наша дівчинка сьогодні йде до улюбленого чоловіка, який подарував їй свою любов, так будьте щасливі.

Дорога і улюблена донечка! В твоєму світі відбулися зміни і додалися спеції, яких так не вистачало. Спеції під названьем: любов чоловіка, турбота чоловіка, щастя від проведених в обіймах чоловіка, розуміння чоловіки, розмова не про ніж з чоловіком, доказування батька своєї дитини про те, що дитина повинна одягати, а що ні. Всі ці спеції простий і тернистий шлях від народження сім’ї до гармонії в ній. Ці спеції може подарувати тільки чоловік, який любить, ніжно і добро свою дружину. Милі мої улюблені діти, хочу вам побажати, що ці спеції ніколи не закінчувались і завжди були не в тягар, а в радість. Миру вам й добра і нехай вогнище завжди зігріває своїм теплом, навіть якщо ви далеко від будинку. Живіть і любіть один одного!

Дивіться також:  Щиросердечні вітання з весіллям своїми словами

Дорогі молодята! Сьогодні найщасливіший день у вашому житті! Сьогодні ви уклали чесний і шляхетний союз, союз двох люблячих сердець! Так нехай так буде завжди! Любіть один одного, цінуйте один одного, бережіть один одного! Нехай у вашому домі оселяться любов і щастя, мир і злагоду, здоров’я і удача! Нехай не змовкають радісні дитячі голоси! Гірко!

Вітаю молодих і бажаю їм нескінченного сімейного щастя біля теплого домашнього вогнища, пристрасних ночей, приємного пробудження в обіймах один одного, повноти почуттів, ніжності і взаєморозуміння! Нехай у вашому шлюбі не буде шлюбу, а почуття будуть довгими і міцними. Гірко!