Тост сестри на весілля брата своїми словами

Дорога наречена, сьогодні я передаю свого прекрасного братика в твої ніжні і дбайливі руки. Сьогодні ти подарувала щастя не тільки йому, але і мені, адже моє серце радіє сьогодні разом з вами. Люби його завжди, цінуй, і нехай він стане тобі не тільки люблячим чоловіком, але і вірним другом. Піднімемо ж келихи за молодих. Гірко!

Улюблений братик! Як твоя сестра в цей день я щаслива разом з тобою. А щаслива, бо бачу поряд з тобою дівчину, яка зробить тебе надзвичайно щасливим, адже ви створені один для одного і це видно всім навколо. Я не бажаю вам чистої і щирої любові, адже нею вже наповнені ваші серця. Я роблю вам зберегти її на все життя, і нехай вона не піде ніколи. Гірко!

Сьогодні мій брат зробив вчинок. У нього сьогодні весілля. Яка ж красива у нього дружина! Її люби ти, мій молодший брат, цінуй і бережи. І до кінця в битві ти стій за ваші довгоочікувані мрії! За ваші найпотаємніші бажання і день прекрасною весілля. Вітаю тебе від усієї душі!

Братик, піднімаючи цей келих, я бажаю тобі все життя спотикатися, падати і плакати. Але спотикатися тільки про гроші, падати тільки в обійми своєї коханої дружини і плакати тільки від радості! Гірко!

Мій брат сьогодні став дорослішим,

І мова йде не про роки,

Сьогодні став законним чоловіком,

Ну і справи, ось це так!

Я свій келих за ваше щастя,

Зараз візьму і підніму,

Бажаю вам не знати негод,

Любити, берегти свою родину.

Хай буде радість у вашому будинку,

І за любов я п’ю до дна,

Дивіться також:  Привітання подрузі на весілля у прозі

Мій брат, нехай буде все чудово,

Дружина красуня у тебе!