Привітання на весілля від батьків у прозі

Улюблені наші діти, дорогі молодята! В цей радісний день бажаємо вам щастя, усмішок і радості на всю довге сімейне життя! Нехай вона буде схожа на чудове свято, а медовий місяць не закінчується ніколи! Нехай дзвінкі дитячі голоси звучать у вашому домі! А будинок буде наповнений радістю, сміхом, посмішками! Шануйте і бережіть один одного! Пам’ятайте, що життя прожити, не поле перейти! Благополуччя і щастя вашій родині!

Милі та любі наші діти! Хочеться побажати вам довгої любові, гарних розумних діток, достатку і поваги один до одного! Не бійтеся бід, вони вам не страшні, якщо ви єдині. Підтримуйте один одного у будь-яких починаннях. Бажаємо вам стати зразком для інших молодих сімей. Стійте один за одного горою!

Дорогі наші діти.

Хліб та сіль ми даруємо вам,

Наше напуття щоб ви на цьому світі

Все ділили пополам.

Буде радість або горе-

Уникайте особистих драм,

Поступатися один одному в суперечці,

Навчитися треба вам.

Жити вірою і законом,

Легкого життя не шукати,

Привітати рідних, знайомих,

Шанувати батька і матір.

Будуть діти, будуть онуки,

Все піде своїм шляхом.

Чоловік візьми дружину на руки!

Молоді, просимо до хати!

Наші милі діти! Особливість сьогоднішнього дня не у торжестві, не в багатому столі, білосніжній сукні та великій кількості гостей. Сьогодні той день, коли ви кардинально змінили свою долю. Тепер ви разом. Ми дуже хочемо, щоб ви розуміли, що сімейне життя не тільки в радості. Буває всяке, і міцною сім’єю називається та, яка вміє справлятися з усіма труднощами. Поважайте один одного, слухайте один одного, розумійте і цінуйте один одного. І у вас обов’язково все вийде! Щастя вам, дорогі наші, любов вам так рада!

Дивіться також:  Привітання на весілля подруги своїми словами

Дітки наші дорогі, вітаємо вас з цим чудовим подією, з вашим шлюбом. Тепер наша доня в міцних обіймах і під надійним захистом. Бажаємо вам, любі наші, побудувати міцну і благополучну сім’ю, бажаємо довгих років здоров’я і щирої любові, бажаємо вам великих успіхів і хорошого достатку, бажаємо світлої радості й ніжності. І дозволимо побажати собі здоровеньких та міцненьких внучат.