Тост на весілля подруги своїми словами

Дорога моя подружка, я бажаю тобі яскравих днів і ночей у твоєму сімейному житті. Будьте терплячими один до одного і уважні. Нехай чоловік носить тебе на руках, а ти цього заслуговуєш. За вас! Гірко!

Подружка, вітаю з народженням сім’ї!

Щасливими нехай будуть дні твої нові!

Сьогодні виповнилася залікова мрія.

Всіх просто засліплює краса нареченої.

Такої чудової пари давно не бачив світ.

Ну, що ж, молоді – любов вам так рада!

Наречений у костюмі стильному такий привітний,

Наречена скоро стане турботливою дружиною.

Подружка люба! Я вірю, що тобі

Щасливий жереб випав в прискіпливої долю.

Тримай Жар-птицю міцніше! Пишайся собою,

Своєю навіки міцною і люблячою родиною.

Звий гніздечко затишку, достатку й любові,

З посмішкою і надією, з турботою в ньому живи!

Бери від життя багато, іншим даруй тепло –

І буде у твоєму світі серцево та світло!

Хочу підняти келих і сказати тост для моєї улюбленої подруги і її нареченого! Я бажаю вам завжди нести попереду себе факел яскравого життя і нескінченної любові! Йти в ногу з успіхом і висвітлювати все на своєму шляху!

Моя дорога подруга, ти дуже багато значиш для мене, і я всім серцем радію тому, що ти змогла знайти того єдиного, з яким ти вирішила створити сім’ю. Я піднімаю свій келих за ваше щастя, за вашу любов, за гармонію і за розуміння. Бажаю, щоб ваше сімейне життя була дивовижною, легкої, довгою. За вас дорогі, бережіть, цінуйте і не переставайте захоплюватися один одним!

Друзі, вітаю зі вступом у шлюб! Стародавні слов’яни вважали, що в день одруження людям протегує Сонце – джерело життя на землі. Бажаю, щоб життя молодят завжди зігрівалася теплими променями сонця, а в сімейному вогнищі весело потріскував вогонь, як символ сімейного життя. Будь-які неприємності або холодні вітри, що зустрічаються на шляху сім’ї, зумійте перемогти незгасним світлом і теплом. Хочу підняти келих за сімейне щастя друзів!

Дивіться також:  Поздоровлення на весілля дочки своїми словами