Гарне привітання з днем весілля у прозі

Нехай вічність, яку символізують ваші кільця, почнеться для вашої родини сьогодні, і нехай вона буде нескінченно-щасливою і казково-прекрасну. А ваші очі, як зараз, хай світяться дивним вогнем любові і через багато років спільного життя, щоб ви могли вкласти любов у серця ваших дітей.

Я вітаю вас з вашим урочистим одруженням. Мені випала величезна честь не просто бути присутнім на вашому весіллі, але і виконувати роль почесного свідка. Я не можу описати всіх тих почуттів, які зараз вирують у моїй душі. Я безмежно радий за мого найкращого друга, який, нарешті, знайшов собі таку прекрасну половинку. Сьогодні ви виглядаєте просто чудово, бажаю вам протриматися на цьому рівні ще років сто. А заодно протягом цих ста років приумножьте не тільки ваш сімейний капітал, але і кількість членів вашої родини.

Мої дорогі молодята. Сьогодні ви відправляєтеся в подорож по країні сімейного життя. Вашими гідами можуть стати ваші батьки. Звертайтеся до них за порадою. Цінуйте їх досвід і любов. Беріть з них приклад і намагайтеся стати ще більш міцної сімейною парою. Нехай місто «Любові» зробить вас найщасливішими. Осядете жити на вулиці «Фінансового благополуччя». В будинку «Здоров’я», поруч з сусідами «Повагою», «Пристрастю» і «Турботою». Ходіть в гості до «ніжності» і дружите з «Взаємодопомогою».

Сьогодні самий казковий та прекрасний день у житті. Сьогодні зароджується нова сім’я. Попереду багато спільних днів щастя, любові і радості. Тепер у вас на двох одна доля. Все доведеться ділити навпіл. Нехай горе і біди будуть обходити вас стороною, а міцний і дружній союз не дозволить нашкодити здоров’ю родини. Щастя вам, поваги, розуміння, турботи і взаємності. Теплих днів, душевних розмов, виконання обіцянок і бажань!

Дивіться також:  Вітання молодятам на весілля своїми словами

Сьогодні незабутній день для вашої родини. Нехай він запам’ятається для вас як початок шляху довжиною в життя. Крокуйте по життю в ногу, підставляйте один одному надійне плече і розділіть загальну радість. Рада вам та любов!