Вітання сестрі на весілля у прозі

Дорога моя сестра! Сьогодні настав один з найголовніших і хвилюючих днів в твоєму житті! Ти зв’язала себе узами шлюбу зі своїм коханим і єдиним чоловіком, який став для тебе сенсом життя і надійною опорою! Знайти в цьому величезному світі свого людину не просто, але ти змогла це зробити і сьогодні ти стала його дружиною. Я хочу побажати вашій родині завжди бути дружною, не звертати уваги на неприємності і навіть при найбільших сварки і розбіжності пам’ятати про те, що вас пов’язує те, що недоступне багатьом – любов! Миру, тепла, любові і добра вашій родині! Будьте завжди щасливі і насолоджуйтеся кожною хвилиною проведеною один з одним, адже ці хвилини безцінні!

Мій улюблений братик, в цей день ти став не просто щасливим чоловіком, але і головою своєї родини, її опорою і надійним захисником. Бажаю тобі завжди відчувати радість родинного щастя, зберегти на довгі роки любов і вірність своєму шлюбі. Нехай твій дім завжди буде сповнений сміхом дітей, достатком, теплом і затишком.

Принцеса наша, ти вже виросла, сьогодні на тобі весільну сукню, а, означає, що настала пора покидати рідний дім. Ми дуже щасливі, що змогли виховати таку красуню і розумницю дочка. Сьогодні твої очі сяють яскравіше всіх зірок на планеті, а посмішка освітлює весь цей зал. Поруч з тобою прекрасний чоловік, який любить тебе, піклуватися і оберігає. Нам хотілося побажати вам не тільки щастя і любові, але і справжньої мудрості. Тільки разом ви зможете стати сильною сім’єю, якій нічого не страшно. Поважайте один одного, піклуйтеся одне про одного і пам’ятайте, що ваша сила в любові та єдності. Наша дівчинка сьогодні йде до улюбленого чоловіка, який подарував їй свою любов, так будьте щасливі.

Дивіться також:  Привітання на весілля від батьків у прозі

Дорога і улюблена донечка! В твоєму світі відбулися зміни і додалися спеції, яких так не вистачало. Спеції під названьем: любов чоловіка, турбота чоловіка, щастя від проведених в обіймах чоловіка, розуміння чоловіки, розмова не про ніж з чоловіком, доказування батька своєї дитини про те, що дитина повинна одягати, а що ні. Всі ці спеції простий і тернистий шлях від народження сім’ї до гармонії в ній. Ці спеції може подарувати тільки чоловік, який любить, ніжно і добро свою дружину. Милі мої улюблені діти, хочу вам побажати, що ці спеції ніколи не закінчувались і завжди були не в тягар, а в радість. Миру вам й добра і нехай вогнище завжди зігріває своїм теплом, навіть якщо ви далеко від будинку. Живіть і любіть один одного!

Мила наша подруга, сьогодні ти покинула коло незаміжніх дівчат, сьогодні ти стала дружиною. Вітаємо тебе і твого чудового чоловіка. Бажаємо тобі, люба, завжди шанувати чоловіка і радувати його смачними стравами, чекаючи з посмішкою на обличчі милого після роботи, бажаємо, щоб чоловік тебе боготворив, шалено любив і просто душі в тобі не чув. Рада так любов вам, щастя та радості!