Привітання з весіллям в прозі коротко

Бажаємо вам, молодята, ніжною і чистої любові, як білосніжна фата. Взаємовідносин гарних, немов чарівний букет нареченої. Солодких митей, як весільний торт. А іскристого щастя, як шампанське в ваших келихах!

Мила наша подруга, сьогодні ти покинула коло незаміжніх дівчат, сьогодні ти стала дружиною. Вітаємо тебе і твого чудового чоловіка. Бажаємо тобі, люба, завжди шанувати чоловіка і радувати його смачними стравами, чекаючи з посмішкою на обличчі милого після роботи, бажаємо, щоб чоловік тебе боготворив, шалено любив і просто душі в тобі не чув. Рада так любов вам, щастя та радості!

Дорогі молодята! Сьогодні найщасливіший день у вашому житті! Сьогодні ви уклали чесний і шляхетний союз, союз двох люблячих сердець! Так нехай так буде завжди! Любіть один одного, цінуйте один одного, бережіть один одного! Нехай у вашому домі оселяться любов і щастя, мир і злагоду, здоров’я і удача! Нехай не змовкають радісні дитячі голоси! Гірко!

Мої дорогі молодята. Сьогодні ви відправляєтеся в подорож по країні сімейного життя. Вашими гідами можуть стати ваші батьки. Звертайтеся до них за порадою. Цінуйте їх досвід і любов. Беріть з них приклад і намагайтеся стати ще більш міцної сімейною парою. Нехай місто «Любові» зробить вас найщасливішими. Осядете жити на вулиці «Фінансового благополуччя». В будинку «Здоров’я», поруч з сусідами «Повагою», «Пристрастю» і «Турботою». Ходіть в гості до «ніжності» і дружите з «Взаємодопомогою».

Нехай вічність, яку символізують ваші кільця, почнеться для вашої родини сьогодні, і нехай вона буде нескінченно-щасливою і казково-прекрасну. А ваші очі, як зараз, хай світяться дивним вогнем любові і через багато років спільного життя, щоб ви могли вкласти любов у серця ваших дітей.

Дивіться також:  Вітання молодятам на весілля своїми словами