Привітання брата на весілля у прозі

Мій улюблений братик, в цей день ти став не просто щасливим чоловіком, але і головою своєї родини, її опорою і надійним захисником. Бажаю тобі завжди відчувати радість родинного щастя, зберегти на довгі роки любов і вірність своєму шлюбі. Нехай твій дім завжди буде сповнений сміхом дітей, достатком, теплом і затишком.

Дорога і улюблена донечка! В твоєму світі відбулися зміни і додалися спеції, яких так не вистачало. Спеції під названьем: любов чоловіка, турбота чоловіка, щастя від проведених в обіймах чоловіка, розуміння чоловіки, розмова не про ніж з чоловіком, доказування батька своєї дитини про те, що дитина повинна одягати, а що ні. Всі ці спеції простий і тернистий шлях від народження сім’ї до гармонії в ній. Ці спеції може подарувати тільки чоловік, який любить, ніжно і добро свою дружину. Милі мої улюблені діти, хочу вам побажати, що ці спеції ніколи не закінчувались і завжди були не в тягар, а в радість. Миру вам й добра і нехай вогнище завжди зігріває своїм теплом, навіть якщо ви далеко від будинку. Живіть і любіть один одного!

Дорога моя сестра! Сьогодні настав один з найголовніших і хвилюючих днів в твоєму житті! Ти зв’язала себе узами шлюбу зі своїм коханим і єдиним чоловіком, який став для тебе сенсом життя і надійною опорою! Знайти в цьому величезному світі свого людину не просто, але ти змогла це зробити і сьогодні ти стала його дружиною. Я хочу побажати вашій родині завжди бути дружною, не звертати уваги на неприємності і навіть при найбільших сварки і розбіжності пам’ятати про те, що вас пов’язує те, що недоступне багатьом – любов! Миру, тепла, любові і добра вашій родині! Будьте завжди щасливі і насолоджуйтеся кожною хвилиною проведеною один з одним, адже ці хвилини безцінні!

Дивіться також:  Прикольні привітання на весілля у прозі

Сьогодні незабутній день для вашої родини. Нехай він запам’ятається для вас як початок шляху довжиною в життя. Крокуйте по життю в ногу, підставляйте один одному надійне плече і розділіть загальну радість. Рада вам та любов!

Вітаю молодих і бажаю їм нескінченного сімейного щастя біля теплого домашнього вогнища, пристрасних ночей, приємного пробудження в обіймах один одного, повноти почуттів, ніжності і взаєморозуміння! Нехай у вашому шлюбі не буде шлюбу, а почуття будуть довгими і міцними. Гірко!