Гарні привітання з весіллям у прозі

Дорогі молодята! Сьогодні найщасливіший день у вашому житті! Сьогодні ви уклали чесний і шляхетний союз, союз двох люблячих сердець! Так нехай так буде завжди! Любіть один одного, цінуйте один одного, бережіть один одного! Нехай у вашому домі оселяться любов і щастя, мир і злагоду, здоров’я і удача! Нехай не змовкають радісні дитячі голоси! Гірко!

На Землі ви зустрілися не дарма, так було зверху вирішено. Доля вас звела разом, щоб ви створили сім’ю і дбали один про одного. Щоб подарували радість життя вашим діткам, адже діти в будинку – це величезне щастя. Поважайте один одного, любіть, довіряйте. Хай у вашій оселі буде затишок і тепло. Нехай завжди лунає сміх і смачно пахне пирогами. Нехай сімейне щастя буде нескінченним, як золоте кільце, – без початку і кінця!

Мої дорогі молодята. Сьогодні ви відправляєтеся в подорож по країні сімейного життя. Вашими гідами можуть стати ваші батьки. Звертайтеся до них за порадою. Цінуйте їх досвід і любов. Беріть з них приклад і намагайтеся стати ще більш міцної сімейною парою. Нехай місто «Любові» зробить вас найщасливішими. Осядете жити на вулиці «Фінансового благополуччя». В будинку «Здоров’я», поруч з сусідами «Повагою», «Пристрастю» і «Турботою». Ходіть в гості до «ніжності» і дружите з «Взаємодопомогою».

Сьогодні незабутній день для вашої родини. Нехай він запам’ятається для вас як початок шляху довжиною в життя. Крокуйте по життю в ногу, підставляйте один одному надійне плече і розділіть загальну радість. Рада вам та любов!

Вітаю молодих і бажаю їм нескінченного сімейного щастя біля теплого домашнього вогнища, пристрасних ночей, приємного пробудження в обіймах один одного, повноти почуттів, ніжності і взаєморозуміння! Нехай у вашому шлюбі не буде шлюбу, а почуття будуть довгими і міцними. Гірко!

Дивіться також:  Привітання нареченій в день весілля у прозі