50 ідей що подарувати чоловікові на 50 років + 33 подарунка та Поради

Крім стандартних шкарпеток, листівок і носових хусток у список також можна внести:

  • Предмети чоловічої косметики. Гелі для душу, шампуні, засоби для гоління. На круглі дати прийнято дарувати такі прості речі – цей недоречний подарунок може образити іменинника.
  • Одяг. Купуючи одяг, ви можете помилитися з розміром, кольором або фасоном, тоді подарунок буде марним. Чоловіки воліють самі купувати собі одяг. Виключення складають милі в’язані речі, зроблені своїми руками – але і цей подарунок повинен зробити близька людина.
  • Домашнє тварина. Дарувати маленьких кошенят, цуценят і птахів можна тільки тоді, коли ювіляр знає про ваші наміри і не проти такого сюрпризу. Але це відбувається нечасто, зазвичай люди у віці 50 років не поспішають заводити вихованців – вони забирають надто багато часу і сил.
  • Подарунки, які натякають на вік. 50-річний ювілей – не привід дарувати путівки в санаторій, антивікову косметику, всілякі лікарські препарати і медичні прилади. Такі речі треба купувати окремо, крім того, 50 років – самий розквіт сил чоловіки й такі презенти йому просто не потрібні.
  • Предмети для інтер’єру. Декоративні та творчі сувеніри, речі для прикраси квартири підходять найбільше для жінок. У список можна включити штори, вази, скатертини та інше. Чоловіки не вважають такі речі практичними і корисними.
  • Подарунки-враження. Тільки якщо сам іменинник не мріє про екстремальний відпочинок, не варто дарувати йому подарунки-враження. У список входять катання на американських гірках, стрибок з парашутом, участь у страшному квесті та інші подібні заходи.

Висновок

Як ви можете бачити, що існує безліч практичних, оригінальних і навіть недорогих подарунків, які можна подарувати чоловікові на ювілей 50 років. Відповідально підійдіть до вибору подарунка, доповніть презент щирими побажаннями, тоді ваша увага і турбота обов’язково будуть оцінені по достоїнству.

Дивіться також:  ТОП 63 ідеї що подарувати Стрільцеві жінці +11 подарунків та Поради