Привітання другу на день народження прикольна проза

Друже, хепі бьоздей! Бажаю завжди залишатися молодим і гарячим перцем, бажаю вміти поставити хорошою прочуханки будь-якому ворогові і відстояти своє «я» у будь-якій ситуації. Бажаю впевнено сидіти на своєму троні, видаючи укази для щастя, веселощів і кохання.

Вітаю тебе друже! У цей прекрасний день я розумію як здорово, який чудовий подарунок зробила мені доля – твоя дружба дорогого коштує. Бо це і моє свято. Бажаю тобі удачі, щоб ніколи не припинилася, любові, яка не набридне, і грошей – щоб не закінчувалися. З Днем народження!

З Днем Народження, друже! Ти неабиякий людина, з якою завжди цікаво і весело. Витонченість твоїх манер підкорює з першого погляду і ти займаєш особливе місце у серці кожного, хто мав честь спілкуватися з тобою. Я від душі бажаю тобі в цей рік зробити великий стрибок вперед, який дозволить в майбутньому трохи розслабитися і жити на дивіденди своїх досягнень! Любові, енергії, подорожей, цікавих зустрічей та багато позитивних емоцій! Вітаю, друже!

Друже! Вітаю тебе з твоїм днем. Не залишайся таким, який ти є зараз, а бажаю тобі постійного зростання і блискучих перспектив. Нехай невдачі будуть тимчасовими, а успіхи – постійними. Бажаю не стояти на місці і бути завжди попереду на дорозі, якою ти і задумав йти. З днем народження!

Один мій найкращий і надійний, для тебе мої вітання. Наша дружба міцніше сталі і надійніше ніж броня, тому що це справжня чоловіча дружба. Бажаю тобі друже щастя величезного, як безкрає небо, удачі нескінченної і нескінченною.

Дивіться також:  Красиві привітання з днем народження другу своїми словами