Привітання з днем народження подрузі від одного в прозі

Коли поруч є ось така подруга, не страшні ні сірі будні, ні одинокі вихідні. Тому від усієї душі вітаю з днем народження по-справжньому близької і дорогої мені людини – однодумницю по духу і просто чудову дівчину. Бажаю простого щастя і щирої любові, робить життя насиченим і прекрасною!

Бажаю щастя, як води в океані. Любові палкої і теплим, як сонечко. Друзів настільки вірних, як відданість матері. Будь прекрасною в будь-який час доби. З днем народження, моя харизматична дівчинка!

Люба моя, від усієї душі вітаю з Твоїм Днем! Бажаю миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я – воно зайвою ніколи не буває. Щоб завжди була рада тому, що вже є, але при цьому ніколи не переставала ставити перед собою нові, не менш грандіозні цілі! Нехай постійно гріє почуття любові, а коханий завжди залишається надійною опорою в житті! Люблю тебе і нехай це буде один з найкращих Днів Народжень!

Моя дорога подруга, вітаю! Я люблю тебе вже багато років, а точніше все своє свідоме життя. Ще в садку ти була особливою 🙂 Скільки всього разом ми вже пережили і, боюся уявити, скільки ще належить. На тебе завжди можна покластися. Жодного разу ти не підвела мене. Завжди простягала руку допомоги в скрутну хвилину. Знову і знову раділа моїм досягненням, доводячи своє ставлення. Саме ти тримала мені волосся в ті самі жахливі моменти молодості :)))) Я не буду бажати нічого оригінального і говорити особливі слова вітання тому, що щастя складається з простих речей. Будь завжди здоровою, енергійною і коханій! Знай, що в будь-яку хвилину і з будь-якого приводу ти можеш подзвонити мені! Я завжди рада тебе чути і бачити. Просто знай, що поруч є людина, який щиро тебе любить і цінує такою яка ти є! З Днем Народження, моя дорога!

Дивіться також:  Поздоровлення в прозі з днем народження подрузі, з якою багато років знайомі

Свою улюблену подругу я вітаю з настанням нового року! Зараз вже можна сказати, що твоє життя склалося вдало. Прекрасна мама, красива жінка, прекрасна дружина, дбайлива дочка, найкраща подруга, зразковий співробітник. Про тебе можна говорити нескінченно і тільки хороше. Ти безперечний улюбленець тому, що добра, легка, весела, чарівна і з біса приваблива! В житті бувають і радості та неприємності, так нехай другі приходять рідко і по дрібницях. Головне, будь кохана і щаслива! З Днем Народження, моя дорога подруга!