ТОП 64 + 37 ідей що подарувати Чоловікові на День Народження та Поради

 

  • Занадто дорогий подарунок. Психологічні дослідження свідчать, що не варто дарувати чоловікові подарунки, які за вартістю перевищують його доходи. Вважається, що такі презенти можуть негативно вплинути на його самооцінку. Тим не менш ви повинні самі вирішити, яку суму ви готові витратити на подарунок – можливо, у вашій родині немає подібних забобонів.
  • Сувеніри. Такий подарунок підійде для друзів в якості «привіту» з інших міст і країн. Для дня народження чоловіка сувеніри – поганий варіант. Можливо, ваш чоловік засмутиться через нестачу уваги з вашого боку.
  • Ванні приналежності. У цю категорію входять всілякі шампуні, піни для гоління, гелі для душу, набори для ванної, креми та інші речі для догляду за волоссям і тілом. Це занадто банальний подарунок, і він навряд чи викличе захоплення у вашого коханого.
  • Квиток в театр, оперу чи балет. Якщо ваш чоловік не завзятий театрал, навряд чи йому сподобається подібний презент. Пам’ятайте – подарунок в першу чергу повинен призначатися коханому, навіть якщо ви дуже хочете потрапити на те або інше уявлення.
  • Шкарпетки. А також горезвісні букети з шкарпеток. Можливо, такий подарунок виглядає оригінально, але радість чоловіка буде недовгою – це все ті ж шкарпетки, які є жахливим подарунком на день народження.
  • Одяг. Повсякденний одяг також входить в список заборон. Це банальний подарунок, який не доставить ніякого задоволення чоловікові. Крім того, одяг більшість чоловіків вважає за краще вибирати самостійно.
  • Предмети для домашнього господарства. Подарунок повинен призначатися імениннику, і використовувати тільки їм. Виняток становить ситуація, коли сам чоловік мріє про такий подарунок.
  • Речі низької якості (презент, який зламається через пару тижнів, доставить одне розчарування, тому краще віддати перевагу речам простіше, але з більш високим терміном служби).
Дивіться також:  ТОП 58 ідей Що подарувати Дівчинці на 7 років +32 подарунка та Поради

 

Висновок

Неважливо, скільки виповнюється вашому чоловікові – 32 роки або 45 років – головне, щоб подарунок був оригінальним і подарованим з душею. Для цього він зовсім не обов’язково повинен бути дорогим, досить подбати про презент завчасно і врахувати переваги свого обранця. У такому разі сюрприз викликає непідробний захват у іменинника, а ви зможете продемонструвати коханому свої найтепліші почуття.