Найближчій подрузі привітання подрузі з днем народження у прозі

Люба моя, від усієї душі вітаю з Твоїм Днем! Бажаю миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я – воно зайвою ніколи не буває. Щоб завжди була рада тому, що вже є, але при цьому ніколи не переставала ставити перед собою нові, не менш грандіозні цілі! Нехай постійно гріє почуття любові, а коханий завжди залишається надійною опорою в житті! Люблю тебе і нехай це буде один з найкращих Днів Народжень!

Моя дорога подруга, вітаю! Я люблю тебе вже багато років, а точніше все своє свідоме життя. Ще в садку ти була особливою 🙂 Скільки всього разом ми вже пережили і, боюся уявити, скільки ще належить. На тебе завжди можна покластися. Жодного разу ти не підвела мене. Завжди простягала руку допомоги в скрутну хвилину. Знову і знову раділа моїм досягненням, доводячи своє ставлення. Саме ти тримала мені волосся в ті самі жахливі моменти молодості :)))) Я не буду бажати нічого оригінального і говорити особливі слова вітання тому, що щастя складається з простих речей. Будь завжди здоровою, енергійною і коханій! Знай, що в будь-яку хвилину і з будь-якого приводу ти можеш подзвонити мені! Я завжди рада тебе чути і бачити. Просто знай, що поруч є людина, який щиро тебе любить і цінує такою яка ти є! З Днем Народження, моя дорога!

У дитячій пісеньці співається про те, що дружба міцна не зламається, і не розклеїться від дощів і хуртовин. Це святі слова. Ми дружимо з тобою з дитинства, але наша дружба міцніє з кожним днем. Ми у всьому довіряємо один одному, допомагаємо, якщо потрібно. І головне, все це з самих добрих спонукань. Дорога моя подружка, я вітаю тебе з днем народження. Нехай цей день принесе тобі багато радості, щастя і посмішок. Нехай у твоєму житті буде все, як у казці. Дай Бог тобі здоров’я, достатку і благополуччя.

Дивіться також:  Смс привітання подрузі з днем народження у прозі

Коли поруч є ось така подруга, не страшні ні сірі будні, ні одинокі вихідні. Тому від усієї душі вітаю з днем народження по-справжньому близької і дорогої мені людини – однодумницю по духу і просто чудову дівчину. Бажаю простого щастя і щирої любові, робить життя насиченим і прекрасною!

У нас завжди з тобою нові враження, пригоди, і це прекрасно. З Днем народження тебе, люба, і хай завжди живе молодість у серці і юність – в душі!