Гумористичні привітання з днем народження у прозі

Дорога моя улюблена, подруга! Ти сама соковита, сама красива, сама талановита, найрозумніша і чуйна подруга в світі! Ти чудова і запаморочлива! Бажаю тобі не знати труднощів, а якщо перешкоди стануть на твоєму шляху, просто обійти їх по найкоротшому шляху без втрат. Любові тобі неземної, щасливої сім’ї, шикарною роботи, великої кількості шопінгів і ласощів! З Днем Народження, подружка! Люблю тебе!

Коли поруч є ось така подруга, не страшні ні сірі будні, ні одинокі вихідні. Тому від усієї душі вітаю з днем народження по-справжньому близької і дорогої мені людини – однодумницю по духу і просто чудову дівчину. Бажаю простого щастя і щирої любові, робить життя насиченим і прекрасною!

З днем народження, подружка! Бажаю тобі добра, любові, позитиву! Бажаю щоб тебе оточували добрі люди. Нехай у тебе все буде добре!

Свою улюблену подругу я вітаю з настанням нового року! Зараз вже можна сказати, що твоє життя склалося вдало. Прекрасна мама, красива жінка, прекрасна дружина, дбайлива дочка, найкраща подруга, зразковий співробітник. Про тебе можна говорити нескінченно і тільки хороше. Ти безперечний улюбленець тому, що добра, легка, весела, чарівна і з біса приваблива! В житті бувають і радості та неприємності, так нехай другі приходять рідко і по дрібницях. Головне, будь кохана і щаслива! З Днем Народження, моя дорога подруга!

Моя чудова, дорога і найкраща подруга, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі бути для близьких людей в життя радістю, натхненням і любов’ю. Мила, хай тобі завжди вдається досягати поставлених цілей. Нехай твоя будь-яка ідея стає гучним успіхом життя, а будь-який день перетворюється в грандіозну подію і веселе свято.

Дивіться також:  Оригінальні привітання подрузі з днем народження у прозі