Смс привітання подрузі з днем народження у прозі

З днем народження, подружка! Бажаю тобі добра, любові, позитиву! Бажаю щоб тебе оточували добрі люди. Нехай у тебе все буде добре!

Нехай тобі зустрічаються тільки хороші люди на твоєму шляху, нехай удача буквально підстерігають тебе на кожному кроці, нехай дороговказна зірка освітлює твій життєвий шлях. Нехай кожен день цвіте твоя усмішка, а в душі звучить мелодія весни. Хай дім буде повною чашею, і в ньому завжди живе щастя!

Люба моя, від усієї душі вітаю з Твоїм Днем! Бажаю миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я – воно зайвою ніколи не буває. Щоб завжди була рада тому, що вже є, але при цьому ніколи не переставала ставити перед собою нові, не менш грандіозні цілі! Нехай постійно гріє почуття любові, а коханий завжди залишається надійною опорою в житті! Люблю тебе і нехай це буде один з найкращих Днів Народжень!

Дорога моя улюблена, подруга! Ти сама соковита, сама красива, сама талановита, найрозумніша і чуйна подруга в світі! Ти чудова і запаморочлива! Бажаю тобі не знати труднощів, а якщо перешкоди стануть на твоєму шляху, просто обійти їх по найкоротшому шляху без втрат. Любові тобі неземної, щасливої сім’ї, шикарною роботи, великої кількості шопінгів і ласощів! З Днем Народження, подружка! Люблю тебе!

У дитячій пісеньці співається про те, що дружба міцна не зламається, і не розклеїться від дощів і хуртовин. Це святі слова. Ми дружимо з тобою з дитинства, але наша дружба міцніє з кожним днем. Ми у всьому довіряємо один одному, допомагаємо, якщо потрібно. І головне, все це з самих добрих спонукань. Дорога моя подружка, я вітаю тебе з днем народження. Нехай цей день принесе тобі багато радості, щастя і посмішок. Нехай у твоєму житті буде все, як у казці. Дай Бог тобі здоров’я, достатку і благополуччя.

Дивіться також:  Душевні поздоровлення в прозі з днем народження подрузі