Короткі привітання подрузі з днем народження у прозі

У нас завжди з тобою нові враження, пригоди, і це прекрасно. З Днем народження тебе, люба, і хай завжди живе молодість у серці і юність – в душі!

Нехай тобі зустрічаються тільки хороші люди на твоєму шляху, нехай удача буквально підстерігають тебе на кожному кроці, нехай дороговказна зірка освітлює твій життєвий шлях. Нехай кожен день цвіте твоя усмішка, а в душі звучить мелодія весни. Хай дім буде повною чашею, і в ньому завжди живе щастя!

Люба моя, від усієї душі вітаю з Твоїм Днем! Бажаю миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я – воно зайвою ніколи не буває. Щоб завжди була рада тому, що вже є, але при цьому ніколи не переставала ставити перед собою нові, не менш грандіозні цілі! Нехай постійно гріє почуття любові, а коханий завжди залишається надійною опорою в житті! Люблю тебе і нехай це буде один з найкращих Днів Народжень!

Моя чудова, дорога і найкраща подруга, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі бути для близьких людей в життя радістю, натхненням і любов’ю. Мила, хай тобі завжди вдається досягати поставлених цілей. Нехай твоя будь-яка ідея стає гучним успіхом життя, а будь-який день перетворюється в грандіозну подію і веселе свято.

Моя дорога подруга, від всього серця вітаю тебе з Днем Народження! Ти завжди була для мене дороговказом! Молода, амбітна, енергійна, впевнена в собі дівчина. Твоя елегантність виробляє спустошення в серцях чоловіків. Твоя стримана краса не залишає нікого байдужим і притягує до себе як магніт. Я бажаю тобі з кожним роком стає яскравіше, мудріше як вишукане вино. Ти прекрасна і я тебе обожнюю! Зі святом, рідна!

Дивіться також:  Привітання з днем народження подрузі своїми словами душевні