Подруги дитинства привітання з днем народження у прозі

У дитячій пісеньці співається про те, що дружба міцна не зламається, і не розклеїться від дощів і хуртовин. Це святі слова. Ми дружимо з тобою з дитинства, але наша дружба міцніє з кожним днем. Ми у всьому довіряємо один одному, допомагаємо, якщо потрібно. І головне, все це з самих добрих спонукань. Дорога моя подружка, я вітаю тебе з днем народження. Нехай цей день принесе тобі багато радості, щастя і посмішок. Нехай у твоєму житті буде все, як у казці. Дай Бог тобі здоров’я, достатку і благополуччя.

Люба моя, від усієї душі вітаю з Твоїм Днем! Бажаю миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я – воно зайвою ніколи не буває. Щоб завжди була рада тому, що вже є, але при цьому ніколи не переставала ставити перед собою нові, не менш грандіозні цілі! Нехай постійно гріє почуття любові, а коханий завжди залишається надійною опорою в житті! Люблю тебе і нехай це буде один з найкращих Днів Народжень!

З днем народження, подружка! Бажаю тобі добра, любові, позитиву! Бажаю щоб тебе оточували добрі люди. Нехай у тебе все буде добре!

Нехай твоя сонячна усмішка кожен день дарує тепло улюбленим людям, дорога подружка! Хай у твоєму домі завжди панує мир, порядок і довіру! Нехай кожен день буде жити цікаво і смачно! Нехай наша дружба не вичерпається ніколи!

Моя чудова, дорога і найкраща подруга, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі бути для близьких людей в життя радістю, натхненням і любов’ю. Мила, хай тобі завжди вдається досягати поставлених цілей. Нехай твоя будь-яка ідея стає гучним успіхом життя, а будь-який день перетворюється в грандіозну подію і веселе свято.

Дивіться також:  Привітання подрузі з днем народження у прозі до сліз