Привітання красивій дівчині з днем народження своїми словами

Ти фатальна, ти прекрасна! Я слів не можу підібрати, щоб описати тебе, моя королева! Дозволь привітати тебе з днем народження! З днем, коли ти прийшла у цей світ і прикрасила його, зробила темне світлим, а непоказне яскравим! Я люблю тебе і молю тільки про одному – будь завжди поруч!

Вітаю ідеал краси, музу натхнення, солодку цукерку, дівчину-мрію з днем народження. Бажаю жити щасливо і весело, як Малюк, і щоб поруч завжди був твій Карлсон, який завжди заспокоїть, і нагодує смачним тортиком і варенням.

Я бажаю щастя тобі в цьому великому світі, нехай завжди буде усмішка на твоєму обличчі, нехай завжди буде поруч найдорожчі і близькі люди. Будь завжди щаслива.

Милу і ніжну красуню вітаю з днем народження! Нехай цей яскравий, сонячний день принесе тобі море позитивних посмішок, тепла і краплю збентеження від захоплених компліментів. Нехай сьогодні ти будеш в центрі всесвіту, тебе оточують тільки вірні люблячі люди, дарують тобі свої побажання і обійми. Живи, дорога, радуйся, насолоджуйся, буд плани на майбутнє, і, дай Бог, щоб все у твоєму житті склалося добре.

Ніжність, краса, щирість. Все це про тебе! Я бажаю тобі не шукати нових якостей, а розвивати ці! Нехай з роками вони стають тільки сильніше і яскравіше! Твої кращі якості дуже залежать від віку – з кожним роком ставай ще більш ніжною, красивою, щирою!

Дивіться також:  Оригінальне привітання з днем народження дівчині своїми словами