Привітання з 9 травня своїми словами

Вітаємо з Днем Перемоги! Бажаємо ніколи не забувати великі досягнення і віддані життя наших предків, рідних і близьких. Нехай світ, який вони нам подарували, свобода і воля будуть непохитними фундаментом для нас і наших дітей. Здоров’я вам, сил і гордості за свою Вітчизну!

Вітаю з Днем Перемоги і хочу побажати з року в рік жити під ясним і чистим небом, вдихаючи на повні груди повітря щастя і споглядаючи все прекрасне навколо. Нехай подвиги наших дідів ніколи не будуть забуті, нехай гучна пісня Перемоги наповнює тебе натхненням і почуттям гордості.

Прийміть щирі вітання з великим святом – Днем Перемоги! Сьогодні, в мирний час, ми шануємо і пам’ятаємо тих, завдяки яким ми можемо спокійно працювати, радіти життю і виховувати наших дітей! Завдяки їм, нашим героям, які віддали всі сили для Перемоги, ми будуємо плани на майбутнє і можемо спокійно думати про завтрашній день! Бажаємо Вашій організації – процвітання та успіхів, а Вашим співробітникам – бадьорості, міцного здоров’я і весняного настрою!

Дорогий дідусь, вітаю з Днем Перемоги. Хочу побажати міцного здоров’я й відваги душі, великої гордості за добрі й мужні подвиги, щирої радості серця та мирного неба над головою, благополуччя і світлої надії.

Сьогодні ми відзначаємо найголовніше, найважливіше свято для всіх нас – день Перемоги. Ніколи нам не забути тих відважних воїнів, які здобули перемогу, і подарували нам безхмарне мирне життя. Дорогий дідусь, наш заслужений ветеран, прийми найщиріші вітання і побажання в цей свято. Міцного здоров’я тобі, довгих років життя і всього самого доброго. Нехай всі твої мрії обов’язково здійсняться, хай доля буде благосклонною до тебе, нехай Господь оберігає тебе.

Дивіться також:  Привітання класного керівника на день вчителя своїми словами