Вітання з 1 травня своїми словами

Праця зробив з нас людей, облагородив і цивілізував. Вітаю з 1 травня, днем весни і праці. Нехай робота буде улюбленою, гідну, високооплачувану, не псує здоров’я, приносить радість і почуття реалізації. Везіння, удачі, успіху і благополуччя!

З 1-им травня привітання

Бери швидше ти!

В день весни, праці нехай будуть

Виконуватися всі мрії –

Світ весною дуже добрий,

Повний сонця, краси!

Вітаю тебе з 1 травня,

З Днем весни, з Днем праці я зараз,

Нехай удача від краю до краю

Життя наповнить, в цей радісний час!

Я бажаю перемог та успіху,

І, звичайно, веселощів сповна,

Щоб чужа – будь-яка перешкода,

Нехай не лізе в завдання вона!

Щоб робота була, лише коханій,

Приносила величезний прибуток,

Щоб вистачило на все тобі сили,

Назавжди, а не тільки на рік!

Вітаємо вас з 1 Травня! Нехай разом з теплом перших по-справжньому сонячних днів прийдуть сили та енергії для нових звершень, а щоденна праця приносить тільки радість і моральне задоволення.

Дорогі земляки!

Прийміть найтепліші вітання з наступаючим 1 травня – Днем Весни і Праці!

Як би не змінювалося в часі його назву, але він залишається для нас світлим святом Весни і Праці. Ці два поняття ніколи не втратять своєї значущості. Від весни, яка задає новий ритм життя, ми завжди чекаємо добрих змін, пов’язуємо з нею надії на оновлення. І твердо знаємо, що тільки наполегливою працею і може бути створене наше майбутнє, добробут усіх і кожного. Повага до людей праці лежить в основі наших планів і задумів. Мешканці (якого) району завжди вміли працювати на благо загальної справи і своїми руками роблять наш район ще більш привабливим та комфортним.

Дивіться також:  Привітання з днем матері своїми словами

Весна і Праця дають нові сили і єднають різні покоління. Це свято, як і раніше, символізує солідарність трудящих, що символізує єдність усіх творчих сил, об’єднаних спільним прагненням до миру, стабільності, добробуту, щастя та сталого розвитку країни.

Бажаю вам мирного праці, міцного здоров’я, благополуччя в кожному домі і доброго весняного настрою. Нехай оптимізм і віра в краще ніколи не покидають вас!