Привітання з 1 вересня у прозі

Сьогодні, 1 вересня, ранок особливо чудово: прокидається сонечко, і здається, що навіть дерева святково причепурилося до Дня знань – сиплють золотими, рудими листям на голову учнів, які поспішають до школи! Я вітаю тебе з початком ще одного навчального року і бажаю удачі і хорошого настрою!

Ось і настав День знань. Для когось із вас він перший, для когось останній, а для кого-то черговий. Але однозначно для кожного це свято, що відкриває двері в новий світ відкриттів і нових можливостей. Так дозвольте привітати вас, дорогі учні, побажати пройти шлях до знань гідно, з упевненістю, а направляти і допомагати вам будуть і люблячі батьки, і ваші вчителі.

Якщо ти дієш – ти перемагаєш! Тому бажаю тобі в День Знань ніколи не зупинятися на досягнутому, а особливо – в навчанні. Пізнавати постійно – це те, що робить людину Людиною, те, що дозволяє жити не так, як можеться, а так як хочеться. Не залишай пізнання! І хай у тебе все виходить!

Радісний осінній день, наповнений посмішками та квітами, свято для всіх дітей. Вітаю з днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе багато нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.

1 вересня починається нова доба знань, від якої всім школярам, і великим і маленьким, потрібно взяти якомога більше! Я вітаю тебе і пишаюся тобою – бо тобі належить стати розумнішими, дізнатися так багато нового і цікавого! А ще я бажаю тобі високих позначок і прекрасного настрою на кожен день!

Прийми від мене привітання з 1 вересня! День знань – відмінний свято, чудовий привід для того, щоб дійсно взятися за навчання. Бажаю тобі вчитися не заради оцінок, а заради знань, отримувати їх поглинати і використовувати за призначенням!

Дивіться також:  Привітання класного керівника з днем вчителя у прозі

1 вересня – день усмішок, переживань і зустрічей. Нехай він покладе вдалий початок в освоєнні білих плям на карті знань. Літо вам дало заряд позитивних емоцій, так нехай цей рік пролетить позитивно і результативно. Зі святом 1 вересня!

Ось і настав цей день. 1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих позначок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!

Навчальний рік починається зі свята 1 вересня, так вдалого випав на початок золотої осені, коли природа навіть у місті так красива! Так нехай і твій настрій буде таким же яскравим в цей день, коли тобі доведеться знову побачити друзів і вчителів!